novák (4 tétel)
Lejárat: 9 nap 19 óra0 licit
30.000 HUF
30.000 HUF
25.000 HUF
70.41 USD
Lejárat: 23 óra 7 perc0 licit
16.000 HUF
45.06 USD
Lejárat: 22 óra 14 perc0 licit
16.000 HUF
45.06 USD
herendi viziló
lány kutyával porcelán
restaurálandó
üvegkészlet
herendi törpe
csivava
zsolnay kisgyermek
porcelán festmény
mdf plakát
10 dínár
jelzett faragás
folyó
ezüst kézműves
katonai zsebóra
kávéházi újságtartó
zsolnay jazz
hanula
antik kerékpár
régi osztrák
kaszakő tartó
hatástalanított puska
rado óra
schlackenwerth
junghans karóra
kristály medál