olasz festő (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
252.18 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
252.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
28.000 HUF
78.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:03
65.000 HUF
182.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:00
580.000 HUF
1,625.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 11:38
21.500 HUF
60.24 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 10:19
25.000 HUF
70.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
580.000 HUF
1,625.17 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 10:15
19.900 HUF
55.76 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 10:37
4.500.000 HUF
12,609.11 USD
zsolnay eozin őzike
10000 forintos
kézdivásárhely
retro konyhaasztal
váza üveg rózsaszín
florentin tálca
régi mackók
szegedi éva
bronz mozsár
kalff
bécsi fotel
orfeum
piactér
berkes ilona
6 db kristály pohár
bécsi szekrény
herendi párizs lángja
női akt festmény
retro akasztó
folyatott
bécsi csésze
kertész erzsébet
bencsik
indiai virágkosár
kukorica kancsó