olvasó bagoly (0 tétel)
papírvágó kés
tüziaranyozott
porcelán asztali lámpa
tavirózsa
kerámia bonbonier
biai föglein istván
rank
szeneskanna
herendi táncoló pár
herendi teáskészlet
orrefors
kézzel faragott
neobarokk intarziás
2 vh
herendi porcelán figura
satsuma váza
biedermeier vitrin
kertész
hangya szövetkezet
automata óra
20 krajcár
hollóházi kézzel festett
pajzs
ezüst tálka
naptůkör