p��lnagy (0 tétel)
vasaló alátét
ingersoll
2 fillér 1950
francia kandalló óra
vászon törölköző
hollóházi liba
soproni
hegyi györgy
100 forintos
kiöntő fehér
óbecse
nosztalgia telefon
ökröcske
hatalmas festmény
ezüst evőeszközkészlet
fiókhúzó
aladdin
tükör keret
rézkarcok
50 korona
zsolnay lapostányér
cvikker
gabi
zsolnay alapmázas
porcelán betétes tálca