platthy (5 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:29
25.000 HUF
69.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:27
85.000 HUF
237.94 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
419.90 USD
zappler
heriz szőnyeg
1 milliárd milpengő
herendi aranyfácán
horganyzott kád
pezsgős kehely
zsolnay majolika
csorba simon lászló
sindy baba
garnitúra szék
turn teplitz
fém íróasztal
blikk
péter ghyczy
grassalkovich
ll
sevani
grünfeld
royal garden
m35 bajonett
mikulás porcelán
gyapjúmellény
ballagás
antik karnis
hajdú katalin