polgári védelem (13 tétel)
Plakát, polgári védelmi plakát, 1950 MAGATARTÁS BIOLÓGIAI TÁMADÁS ESETÉN, papír nyomat, enyhe sérülé
14.990 HUF
41.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 21. 19:04
3.800 HUF
10.51 USD
3.800 HUF
10.51 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 17:28
14.000 HUF
38.71 USD
8.000 HUF
22.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 11:53
4.000 HUF
11.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:43
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 10:09
22.000 HUF
60.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:28
57.000 HUF
157.59 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 23:28
145.000 HUF
400.90 USD
kerámia madár
épület kerámia
tető
aquincumi hal
németh ferenc
csésze jelenetes
szalonnázó juhász
vasöntvény
hollóházi béka
chippendale asztal
ón szecesszió
aranyozott keret
régi karácsonyfa dísz
zsolnay millenium
art deco karóra
ménes
fj
taxi
bűvös kocka
szivarka
fasan
o bag
1955
gránátköves gyűrű
szovjet óra