Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
poncolt (18 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 01:26
249.990 HUF
694.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
111.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 18:54
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 12:21
49.990 HUF
138.86 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 20:35
3.990 HUF
11.08 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 10:48
59.000 HUF
163.88 USD
LEÁRAZTAM!!Antik, perzsa poncolásos növényi ornamentikával és ónozással díszített fedeles réz kiöntő
4.500 HUF
12.50 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 14:39
18.990 HUF
52.75 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 01:52
19.990 HUF
55.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 20. 10:50
24.990 HUF
69.41 USD
Feltöltve: 2023. aug. 20. 10:48
24.990 HUF
69.41 USD
Feltöltve: 2023. aug. 19. 22:02
19.990 HUF
55.53 USD
Feltöltve: 2023. júl. 07. 08:46
3.990 HUF
11.08 USD
Feltöltve: 2023. jún. 24. 11:05
14.990 HUF
41.64 USD
Feltöltve: 2023. jún. 13. 21:17
9.990 HUF
27.75 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 22:56
147.990 HUF
411.07 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 22:31
49.990 HUF
138.86 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között