puttós (1 tétel)
kakasos festmény
lóportré
régi vászon festmény
art deco sérült
szarvasi falikar
gyönyörű szecessziós lámpa
herendi festmény
festmény jelzés nélkül
siemens óra
színes borospoharak
murano sommerso
fémkeretes kínáló
zöld lóheremintás alföldi
zimbalist
ritka porcelánfigura
colditz mese
brüsszeli 60 x 80 cm
karcagi váczi
adderley fajansz
arnold doulton
zsolnay kerámia korsó
eozin üveg
régi sütiforma
herendi fedeles csésze
guns roses