r��zsasz��n korall (0 tétel)
perlmutter izsák
tehén
13 lat
p kováts
mártonfi benke márta
márvány váza
ezüst szalvétatartó
rakéta karóra
almanach
zsiráf porcelán
bárca
harmonika lámpa
hálószoba bútor
bourbon
akt rézkarc
máv igazolvány
aranyozott porcelán
kitüntetés szalag
2000 lei
porcelán csillár
thonet bárszék
antik falikar
s képes kerámia
blondel
gold filled