retro falikar (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 21:10
18.450 HUF
51.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 12:44
6.000 HUF
16.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 02:00
12.000 HUF
33.19 USD
Retro stílusban készült falikarok. 1970-80-as évek környéke,fodros üvegbúrával.Sérülésmentes állapot
8.000 HUF
22.13 USD
Feltöltve: 2023. júl. 31. 01:20
5.000 HUF
13.83 USD
zománcozott kuglóf
réz intarziás
böröcz
spolarich
slovakia
alf
gyapjú takaró
trenk
kopó
csendélet körtékkel
bodrogkeresztúri maci
antyipina galina
girland
bernhard bloch
cimkés üveg
szivar hamutartó
lengyel ezüst
bee gees
bádog lavór
cigaretta papír
sheaffer
káposzta gyalu
zsolnay kecskés
szentkirályi
herendi dohányzó készlet