Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rokokó szekrény (2 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
275.73 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kresz mária
antik női íróasztal
carl zeiss
sadler
turmalin gyűrű
hollóházi gyűrűtartó
ágoston
libás tányér
ezüst kések
tálaló felső
festmény keret
kispesti porcelán kancsó
szódatöltő
neoton
cserép tányér
opálüveg
asztali vitrin
antik fali polc
zsolnay gondolkodó
bronz dísz
barakonyi
sarokkanapé
létraszék
wc tartály
m novák andrás