rudnay gyula (43 tétel)
RUDNAY GYULA - BÍRÁLATI SZÁM MNG 190/980
ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSSEL ÉLETTARTAM GARANCIA
245.000 HUF
680.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 11:16
137.940 HUF
383.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 13:24
650.000 HUF
1,805.45 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:37
65.000 HUF
180.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
125.000 HUF
347.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 09:31
580.000 HUF
1,611.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 19:04
320.000 HUF
888.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
95.83 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:39
195.000 HUF
541.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
413.86 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.61 USD