seltman (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 06:50
13.000 HUF
35.37 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 08:53
4.600 HUF
12.51 USD
óriási kézzel festett fali tál
kések könyv
steinen
lax péter
arap
retro üdítősüveg
hollóházi barokk asztalközép
divat modell
volksbank
alföldikancsó
gyöngyház berakásos ezüst karkötő
jitona bútor
bauhaus lerakó asztal
középkori páncélos lovag
szeryng
régi kép fotó
ezüst ékszer kővel
borostyán medál ezüst szerelékkel
rusztikus vidéki tálalószekrény
faragott fácán
antik szekrény restaurált
haját fonó
révész rézkarc
r loewy
szecessziós vitrines szekrény