slosár (11 tétel)
Slosár Károly (1903-1978) festőművész Erdei Sétány c. festménye, 180*100 cm méretű, hibátlan
Hibátlan, eredeti képkeretben
50.000 HUF
138.80 USD
Slosár Károly (1903-1978) festőművész Virágcsokor c. festménye, 98*77 cmm méretű, hibátlan
Hibátlan, eredeti képkeretben
45.000 HUF
124.92 USD
gorka géza kerámiák
tissot női
aranykeretes tükör
koktélgyűrű
jiri jiroutek
weimar óra
herendi cubash váza
rudolf ditmar znaim
hollóházi szász endre falitányér
tarock kártya
árak
husky
hollóházi daru
bihar
jugoszlávia unc
restaurálandó
14 karátos gyűrű
vasvasaló
rohamjelvény
saturn
kunwald
ezüst desszert
női kerékpár
cigány lány
tűzmadár