színharmónia (0 tétel)
kumpost éva
gschwindt
stopper
aranyozott bross
női arany óra
telefon asztalka
abonyi
intarziás vitrin
fenőkő
szecessziós asztal
zsolnay tojás bonbonier
zsolnay tányérkészlet
benyovszky istván
louis philippe
kék fülbevaló
molnár józsef
herendi desszertes
metykó gyula
női akt bronz
100 márka
hollóházi mese bögre
fehér ilona
moziplakát
bronz falitál
manófüles