szöllősy (13 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
433.62 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 07:36
79.999 HUF
223.80 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:23
57.500 HUF
160.86 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 09:59
57.500 HUF
160.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
49.999 HUF
139.87 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
134.28 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 15:25
39.900 HUF
111.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 14:24
22.800 HUF
63.78 USD
Feltöltve: 2023. szept. 29. 06:14
2.999 HUF
8.39 USD
modori
felekiné gáspár anni
bieder váza
naplemente
made in austria
ülés
petróleum kanna
katonasapka
öreg pipás
10 centesimi
hollóházi porcelán lámpa
főtaxi
mucsi zoltán
drasche matróz
faragott gyertyatartó
marokkövek
faragó miklós festmény
leszerelő
cseh korona
10ft ról
fluorit nyaklánc
szarvasok
hollóházi erika váza
kakasmarci
achát szelet