sze (1 tétel)
Jelzett évszámos keményfa szék, 1843-ból, nászajándék, gyönyörű néprajzi tárgy, terpesztett lábú szé
79.990 HUF
222.18 USD
kóbor elek
antik sérült festmény
alföldi porcelán menza minta
mese lemez
retro felirat
ferenc 1 forint
kristály desszertes
szovjet zászló
olasz bőr táska
h g wells
üveg szelence
lila köves fülbevaló arany
zsolnay kaspó búzavirág
zsolnay pompadour cukortartó
balu kapitány
üveghenger
népi bronz
kristály mécsestartó
kumpost éva kerámia
antik fotelágy
zöld népi kerámia
herendi apponyi minta
esprit ezüst
gomba könyv
gyűjtemények