szekrények (184 tétel)
Eladva: 2024. máj. 12. 21:45
Eladva: 2024. máj. 06. 19:06
Eladva: 2024. máj. 06. 09:01
Eladva: 2024. máj. 06. 00:07
Eladva: 2024. máj. 02. 14:04
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 30. 16:34
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:45
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
baume
zsolnay eozin annuska
2 vh német
kahla porcelán
régi csizma
herendi beethoven
zománc fülbevaló
ón edény
zsolnay kagyló
hamutál ezüst
erőmű
borfokoló
olajos flakon
dömper
gránát köves fülbevaló
teáskészlet kék
egészség
herendi kosfejes kaspó
bánfalva
salgótarjáni
celestin
elek istván
bolivia
sikuta gusztáv
almási aladár