tálca (25 tétel)
Kiemelt
Eladva: 2024. febr. 29. 20:451 licit
Eladva: 2024. márc. 25. 20:377 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 19:3132 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 20:047 licit
Eladva: 2024. ápr. 21. 21:1270 licit
Eladva: 2024. máj. 07. 20:1527 licit
Eladva: 2024. máj. 17. 20:155 licit
Eladva: 2024. máj. 19. 20:0522 licit
Kiemelt
karlovarsky porcelán
poltrona
rózsaszín virágos tányér
pávás falikép
böőr vera
bohemia csehszlovák
zsolnay grünwald
varró lány
alföldi zöld magyaros
jelzett réz tál
sérült fischer
hertay mária rézkarc
liss
gablonz malom
ezüst 500ft
john keegan
lápisz lazuli ékszerek
autogramok
hanság
porcelán hal art deco
herendi fehérarany étkészlet
zongora láb kerek
avalokitesvara
evil dead
eozin pásztor