tányérkészlet (3 tétel)
dr márta ferenc
ultraderm
kártyanaptár 1969
intarziás bútor szekrény
borostyán színű üveg tányérok
ra
a jó gyermeknek
gdr német porcelán figurális
porcelán kancsó 1 5 l
antik szekrény restaurált
zongora láb kerek
bodrogkeresztúri katicás kislányok
graeser
kerámia sütőformák
fa keret 50x60
antik arany szívmedál
gyönyörű fajansz tál
simon m veronika festmény
dombornyomott angyal
ónlámpa
német cigarettatartó
petykó
karácsonyfa dísz macska
réz női cipő
falióra tokra