tóth szvetlana (0 tétel)
tisza kálmán
hercegovina
alföldi porcelán csésze
bélelt függöny
pásztor faragás
sérült kerámia
witch
fehér lapostányér
szecessziós ezüst fülbevaló
kossuth cigaretta
károly herceg
lipik
strandlabda
kovácsolt kés
herend village
gyöngyös arany gyűrű
royal dux medve
kiev fényképezőgép
kalocsai mintás porcelán
vászonruha
barackvirágos alföldi
ezüst gyűrű nagyméretű
húsz pengő 1930
képkeret 30x40
rovar gyűjtemény