Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgyes (50 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
968.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
858.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
387.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 11:29
320.000 HUF
885.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.45 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
553.66 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.83 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
191.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
235.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
71.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
456.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
262.99 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
553.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.20 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
276.80 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
246.38 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
propaganda plakát
zsolnay hófehérke
fali térkép
gömb üveg búra
kisújszállás
régi izzó
shirasaya
ezüst gyűrű 58
herendi csikó
peterson
hódmezővásárhely kerámia
malom festmény
lenin büszt
motu
alföldi sárga
fővárosi nagycirkusz
zsolnay csupor bögre
zsolnay sorozat
ezüst női bokalánc
férfi ezüst medál
bross csomag
wekerletelep
antik legyező
saly németh
maffiozok