teheraut�� (0 tétel)
10 forintos 1962
elemér göllner
cicás kép
zappler
ezüstök
porcelán lapostányér
réz talpas tál
fém keretes tálca
szocreál festmény
női papucs
retro locsoló
radnay miklós
aranyozott falikar
m1911
fém táska
ráspoly
biba
százados
csiki
antik kapcsoló
pöttyös zománcos
férfi öv
sivatagi
talpas üveg tál
üvegvirág