thonet szék jelzett (26 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 15:50
47.000 HUF
130.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 08:10
200.000 HUF
555.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 21:03
24.900 HUF
69.16 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 06:56
145.000 HUF
402.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:19
39.500 HUF
109.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 20:07
45.000 HUF
124.98 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
138.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
6.000 HUF
16.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 20:13
360.000 HUF
999.83 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 13:44
75.000 HUF
208.30 USD
90.000 HUF
249.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 08:43
80.000 HUF
222.19 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 19:00
69.000 HUF
191.63 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
92.000 HUF
255.51 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 18:49
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 20:15
15.000 HUF
41.66 USD
hollóházi pöttyös
kar óra
krizoberill
will károly
shrek
kerékgyártó
hollóházi tálca
festmény lány
ón váza
inda mintás tányér
knoll
kínai kutya
token
herendi vívó
medgyessy ferenc
csanády andrás
danubius
honda
bőr karosszék
zsebóra szerkezet
napako
hajó óra
kahla hagymamintás
kerti károly
zománcos kanna