thonet zongoraszék (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:42
60.000 HUF
168.14 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
139.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 22:23
75.000 HUF
210.18 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 19:47
34.900 HUF
97.80 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 10:52
13.500 HUF
37.83 USD
bőr fotel
linoleum
cent
ludvig zoltán
fehérarany fülbevaló
zsolnay eozinos
fénymérő
kék üveg
diótörő figura
hárfázó
virágtartó állvány
biedermeier keret
damjanich
herendi fésülködő
bögre majolika
postai
strucc tojás
lanco
kristály pezsgős
cápa
pásztor
gutaházy németh gyula
breznay
topáz fülbevaló
tilitoli