tihanyi jános lajos (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
137.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
422.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
482.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
42.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
194.29 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,407.93 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
337.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
222.45 USD
csendélet körtékkel
oláh mátyás
antik éjjeli lámpa
daru lámpa
törpés bögre
kerámia bakancs
ítélet
szárazbélyegző
royal dux nő
kávésbögre
sétáló lány
golyós nyaklánc
oroszlán ezüst
vegyszer
ezüst frank
morbid
patikai tégely
elekthermax
antik ágytakaró
parafa kép
karácsonyi terítő
herendi olimpia
votív
howard
100 forint unc