tihanyi lajos (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
422.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
42.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
194.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,406.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
5.500 HUF
15.47 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
337.63 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
222.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
351.70 USD
életkép
szám
szilárd klára
kőszeg
gránit készlet
juhász gyula
rizspapír
vörösréz edény
fácános
fém asztali lámpa
inda mintás
zsolnay kistányér
lacoste
vintage karóra
lovát fékező
csipkebogyós alföldi
viaszpecsét
sztálin szobor
salátástál
ajtó kitámasztó
nyitra
hollóházi butélia
ibolyás porcelán
herendi lovát
golgota