tolnay ákos (0 tétel)
érmetartó
zsolnay tojás
buddha szobor
báránybőr
herendi új
kézi perzsa
szeletelő
drasche nyúl
szekrény gardrób
márványlapos komód
antik szekrény
zsolnay eozin kínáló
1969
kekszes
beöthy
somos
lenvászon
objektív
kürtőskalács
zsolnay tányér készlet
öt pengő
üdítős üveg
szigony
festett orosz
színezett rézkarc