vár (15 tétel)
Eladva: 2024. márc. 01. 18:07
Eladva: 2024. márc. 17. 18:41
sinkó váza
kennedy 1964
pengő 1946
alföldi porcelán csésze
fém falióra
herendi szüretelő pár
húsvéti fa tojás
porcelán nyelű kés
zsolnay eozin sérült
szószos kiöntő
szilágyi sándor
pluhár
vasmeteorit
üveg ablakdísz
herendi kalamáris
varga rézkarc
légli
alföldi porcelán teás
szocreál festmény
fali akaszt
bélyeg petőfi
tokaji aszú 5 puttonyos
orvosi üveg
ridgways
kecsege