véső (15 tétel)
Magyar légbontó kalapács Működő Antik 45 éves 35 kg +spicc+lapos véső+28 fm légtömlő+ kompresszor is
275.000 HUF
775.15 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 02:00
9.800 HUF
27.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.62 USD
10 db antik szerszám, Antik kovácsoltvas szekerce - jelzett, számozott gyalu,véső, reszelők jó állap
13.000 HUF
36.64 USD
Feltöltve: 2023. máj. 21. 12:41
1.800 HUF
5.07 USD
1.800 HUF
5.07 USD
retro karácsonyfa dísz
herendi hattyú
koloman moser
tálaló tál
birodalmi sas
zsolnay balatoni
péter orbán
aranyozott képkeret
design csillár
munkáts
sörös györgy
ágyúhüvely
zsolnay kecskét itató
hollóházi omnia
párkányi
nagyméretű képkeret
gibson
empire vitrin
herendi viktória lapos
herendi szalagos
körösfői kriesch aladár
camper
saskarmos
kályha paraván
limara