vert (1 tétel)
Lejárat: 17 óra 24 perc4 licit
Vitéz Horthy Miklós újratemetésének emlékere vert 1993 szeptember 4. 3 db 925-ös ezüst érme dobozzal
29.000 HUF
80.21 USD
29.000 HUF
80.21 USD
fadd
ördögh lászló
világvevő
pillangó medál
szőnyeg sérült
turmixgép
retro quartz óra
kaspó vas
gén
paf
pipázó juhász
csíkos retro váza
kerámia nyúl
jégkockatartó
eötvös józsef
retro kerámia falikép
turul szövetség
niklova
miniatűr váza
ruha csomag
aranyozott étkészlet
sakkélet
sasos
lelkes
henriett