zománcozott lámpa (23 tétel)
Banklámpa, öntöttvas talppal, enyhe sérülésekkel, 20. század első feléből, zománcozott bura, eredeti
19.990 HUF
56.29 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 21:23
20.000 HUF
56.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 09:26
20.000 HUF
56.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 11:20
21.000 HUF
59.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 09:49
34.990 HUF
98.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 07:10
24.000 HUF
67.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 15:49
126.000 HUF
354.81 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 10:40
66.000 HUF
185.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 20:52
44.990 HUF
126.69 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 12:27
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2023. júl. 23. 08:57
31.990 HUF
90.08 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 20:52
6.500 HUF
18.30 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 09:29
29.990 HUF
84.45 USD
vintage chanel
antik kézicsomózású
zseb rádió
thonet lerakó
ezüst buton fülbevaló
10000 pengő 1946
breznay ilona
hímzett vászon terítő
angyal karácsonyfa csúcsdísz
karácsonyi mécsestartó
gránit padlóváza
szabó karcagi
lámpa karácsonyfadísz
villeroy boch schramberg
ezüst kiskés
lámpa gyári csillár
arany fülbevaló stekkeres
herendi falilámpa
irha dzseki
vészkijárat
náci térkép
horváth magda
neoreneszánsz íróasztal
zománc padlóváza
egér rézkarc