zsámbék (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 19:32
9.000 HUF
24.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 20:17
1.000 HUF
2.76 USD
Képeslap: Zsámbék - A "Szent Keresztről" nevezett irgalmas nővérek leánynevelő intézetének tornaterm
7.900 HUF
21.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 13:21
90.000 HUF
248.64 USD
Feltöltve: 2023. nov. 21. 17:54
84.000 HUF
232.06 USD
patinás kültéri lámpa
női utazó óra
restaurált darab
intarziás bútor szekrény
kovácsoltvas kerti hintapad
herendi levélbontó
geörcs lajos
frantisek peceny
lajos korabeli szekrény
régi üveg tej
bútorgomb szett
hummel cipész
dalmata kutya
autogram fotó
zsolnay pillangó mintás porcelán
szd
réz nikkel
mártélyi festmény
kakasos óra
laczó ágnes
spode csésze
eloszt�
retro karácsonyfadísz lametta
tószegi irma
hunornak