zsolnay szürkemarha (2 tétel)
öntöttvas fogas
tülök
ezüst miniatűr
zsolnay medvék
építész
üvegcse
századfordulós
panoráma függöny
krokodil
fogat
pikkely
gobelin falikép
antik szappantartó
hódmezővásárhelyi
borsdaráló
festett orosz
pm porcelán
vitézségi
géptábla
intarziás vitrin
lemezárugyári
miracle
ezüst levesestál
pádly aladár
5forint