perui (1 tétel)
kis tálalók
lemezárugyári lendkerekes
varr doboz
art deco arany nyaklánc
kislány régi képeslap
br tok
hmt óra
tarhonyás tál
ital enciklopédia
mag u s
nőii cipő
12 db retro karácsonyfadísz
merőkanál jelzett
rézkarc rézlemezen
női kötött ruha
szőnyeg törzsi
retro fali��ra
100000 peng
ezer peng
tíz kicsi mackó
rotring csőtollkészlet
ezüst sajtos
kopogtató ajtódísz
bodrogkeresztúri katicás kislányok
acél metszet buda