8.493 tétel
Feltöltve: Tegnap, 20:29
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:03
280.000,-
28.000,-
115.000,-
Antik Barokk Szekrény !!!
A második képen látható valószínű a készitő neve!
750.000 HUF
2,091.26 USD
Koloniál ebédlőgarnitúra 1920-30-as évek, felújított, jó állapotban csak egyben eladó 600.000 Ft-ért
600.000 HUF
1,673.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 05:57
19.000 HUF
52.98 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 13:45
160.000 HUF
446.14 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:32
250.000 HUF
697.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 12:08
1.600.000 HUF
4,461.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 09:38
45.000 HUF
125.48 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:06
196.000 HUF
546.52 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:06
19.600 HUF
54.65 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 09:42
69.000 HUF
192.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 17:52
850.000 HUF
2,370.10 USD
Feltöltve: Tegnap, 09:51
180 HUF
0.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:22
450 HUF
1.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 15:57
800 HUF
2.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 20:30
1.000 HUF
2.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 09:41
1.000 HUF
2.79 USD
kályhaajtó
porcelán csillár
fortis
akt rézkarc
modern kép
éder gyula
szövött
szakított üveg
zsolnay tányér pompadour
ételhordó zománcos
mini bögre
faragvány
vadászok
5 forint 1983
lap
sarreguemines kancsó
pénztartó
bato
flexaret
xantus gyula
findzsa
húsipar
kerámia bagoly
aranyozott porcelán
bassano