1.299 tétel
Eladva: Ma, 16:36
Eladva: Ma, 16:36
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: Tegnap, 20:34
Eladva: Tegnap, 19:04
Eladva: 2024. máj. 03. 18:35
Eladva: 2024. máj. 03. 11:42
Eladva: 2024. máj. 02. 21:11
Eladva: 2024. máj. 02. 14:04
Eladva: 2024. máj. 02. 11:49
Eladva: 2024. máj. 02. 09:23
Sürgősen eladó jó állapotú vitrin, tárgyakkal együtt. Alsó része zárt, polcos. kb 80x180 cm.
Azonnal elvihető!
vegyes karóra
porcelán áttört tál
egyházi palást
bizsuk egyben
kis könyv a mackókról
ötvös lászló
sorszám követő 1000
russ mackó
tagilletmény
bécsi könyvszekrény
halászok rézkarc
ulászló ezüst dénár
tricolor gyűrű
mc laughlin
eozin öntöttvas
nybro
jiesia
antik húsvéti
ima képek
inda minta
asztali lámpa mid century
veterán kerékpár alkatrészek
kőbányai ritka
bécsi íróasztal
alkatrészkatalógus