art deko (0 tétel)
ezüst ruhakefe
fővárosi nagycirkusz
1843
német süteményes
rubin pácolt
perzsa mintás
süteményes tányérok
likőrös szett
modellezés
dió komód
herendi viktória mintás hamutartó
montblanc toll
kerámia fej falidísz
lenvászon zsák
mérleg serpenyő
curt schlevogt
andrás csiky
mágneses játék
jacquard
porcelán bögrék
6 db kristály pohár
gdansk
népi festmény
élesdy rézkarc
torma imre