Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
német láda (1 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
282.04 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
grotkovsky
black sabbath
faragott figura
bortni
jiri zejmon
műkő szobor
parafa kép
paraszttányér
endre
szűzanya medál
laptop táska
kerámia nyuszi
8 karát
hollóházi vázák
őriszentpéter
gyügyei nagy zsigmond
lovagok
retro plüss
szobor márvány
kerekes asztal
flip
üveg karácsonyfadíszek
swarovski gyűrű
siketfajd
alföldi nefelejcs