Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
láda (2 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.77 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
herendi viktória mintás teáscsésze
sterling óra
csokoládé figura
1943 augusztus
ón akt
j kohn
vaj borostyán
bohemia csehszlovák
ezüst nyaklánc 55cm
csipkeverő orsó
butykoskorsó
sprog mintás herendi
rega
porcelán áttört tál
charivari
napra
fiam
repülős repülő repülőgép ilyushin mig szuhoj antonov pilóta berepülő yak vadászrepülőgép űrutazás
royal balmoral
szerkezettartó
varró lány
zsolnay pompadur3
cicás képeslapok
hollóházi hajnalka mintás porcelán
herendi viktória mintás körmös