éva (1 tétel)
tommy hilfiger
h molnár magda
kalendárium
alföldi szivecskés
vallási festmény
varga erik
danuvia óra
halász szabó
furnér
olasz szék
antik ezüst kanál
dr rank rezső
parisi
szász endre kendő
pató
aranyozott ezüst fülbevaló
1810
szecessziós bross
omega geneve
agaras
bolmányi ferenc
gyümölcsmosó
vas kapu
képkeret 50
izraeli gyűrű