irredenta (2 tétel)
baktay
orosz játék varrógép
mée ezüst
pohár tartó
polikresz
retro kerékpár
kék virágos cukortartó
alföldi süteményes tányér
herendi kosárka
szilikon
antik fogas
mimo
csont ékszer
tornacipő
59
dobó istván
kínai katona
szecessziós teáskészlet
lovát fékező csíkos
frantisek vizner
japán akvarell
marmonkanna
aranyozott dollár
termés
vadász medál