zsolnay doboz (1 tétel)
erdélyi bokály
huszárkard
éva halála
régi diódaráló
szili török
porcelán paraszt tál
olaj karton
óra vostok
aranyozott falióra
hollóházi porcelán kávéfőző
perényi
emil filla
benke gábor
ezüst leveses
fáraó medál
telefon zöld
alacsony asztal
k lukáts kató
arany zichy
ovális keretben
régi falitányér
borotva penge
méhsejtes
verő lászló
bögre ritka