bronzírozott (0 tétel)
ametiszt gyűrű 58
200 forintos fc
könyv 69
luftwaffe pilóta
porcelán kúrapohár
fischer kép
ursa major
rotring ceruza tikky
magyar blokkok pecsételt
mélytengerek
horgolt ékszerek
zsolnay aranyszélű lapostányér
100000 peng
200korona
antik szűzmária medál
viktória mintás herendi kagyló kínáló
6 porcelán alátét
hollóházi szász endre adria
régi rózsás csupor
fm
csók istván rézkarcok
szép réz gyertyatartó
tricolor női arany gyűrű
porcelán halfigura
restaurált darab