monet (1 tétel)
viktória süteményes
lukáts kató
rosenthale
karácsonyi gömb
kerezsi gyöngyi
vert
zsolnay nipp
ózd
gyertya koppintó
rozé arany
csővázas fotel
nagy kálmán
parisi
aranyozott ezüst fülbevaló
zsolnay mese tányér
500 korona 1923
1 forint 1947
furnér
smaragd arany fülbevaló
timberland
martinis pohár
ünnepi terítő
antik kínáló
jameson
rosenthal medál