fazettált (19 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 14:10
6.400 HUF
18.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 21:25
12.750 HUF
35.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 14:57
35.000 HUF
98.44 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 00:08
20.000 HUF
56.25 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 13:30
23.500 HUF
66.09 USD
Eredeti Thomas Sabo toll forma medál ametiszt lila fazettált cirkónia kővel, markazitokkal, dobozzal
45.000 HUF
126.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:40
14.000 HUF
39.38 USD
N10 Antik Luxus+ mesterjegy ametiszt ezüst szett láncon,és gyűrűben fazettált csiszolt kő ajándéknak
65.500 HUF
184.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 19:50
7.900 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:13
9.000 HUF
25.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 18:00
4.500 HUF
12.66 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 13:03
43.000 HUF
120.94 USD
20.000 HUF
56.25 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 21:29
9.990 HUF
28.10 USD
répa
kalapforma
unicum fém doboz
lettország
royal dux medve
ajka crystal
vászonruha
női papucs
óvoda
art deco szekrénysor
lábtartó zsámoly
grassalkovich
iparművészeti réz
jimmy zámbó
formula 1
keresztszem
200 forint unc
kínai pénz
kolozsvári lászló
ezüst madár
hüttl tivadar porcelán
vörösréz forma
gyémánt ékszerek
korall ékszer
szentgyörgy