gyűrű 56 (1 tétel)
angol házikó
fehér p
massimo materassi
antik szekrény restaurált
hódmezővásárhelyi vázák
nagyszalontai
szsz
dr márta ferenc
hc bögre
alföldi kék népi motívumos
hollóházi porcelán scarbantia mintás
takar
szabadságharc története
porcelán csempekép
antik arany gyűrű 52
gránát ezüst aranyozott
keresztel
kakukkos ra
történelmi nyomat
antik szűzmária medál
csavart virág
csőtop
leveses csésze alátét
gyöngy sáltű
régi karácsonyfadísz cica