pipere szett (0 tétel)
székesfehérvár
vas szekrény
hajdísz
wrábel
aranyozott porcelán
falusi
fogászat
fa állólámpa
ház
1949 1 forint
klimó istván
családi pecsétes
növény litográfia
angol ezüst zsebóra
orosz karóra
korall gyűrű
macis bögre
schey ferenc
inga
hollóházi delfin
ipari szék
rainerné
20 krajcár
zsolnay fedeles váza
akt szobor