pipere szett (9 tétel)
Antik ezüst pipere szett!!Bécsi ezüstműves mester remek!A múlt század elejéről!830-as ezüst tisztasá
149.000 HUF
420.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 20:52
75.000 HUF
211.73 USD
üvegcső
cibórium
varga nándor lajos
szobor fej
herendi gyertyatartó
márky béla
borbély gizella
vászon szőttes
réz tartó
jakubik istván
kislány kerámia
nyakláncok
áttört porcelán
ereklyetartó
előnyomott
szaké
peill
krisztus
fotós
herendi arany
winston churchill
arany opál
körasztal
ételtartó
bőr cipő