ezüst teáskanna (0 tétel)
dús lászló
2 pence
zsolnay pillangós tányér
drasche kávés
országház
royal írógép
molnárkalács
boleradszky benő
hollóházi lantos
helios
arany mandzsetta
löveg váza
bieder üveg
szász endre porcelán kép
gyümölcs csendélet
halak
aranyozott óra
ridikül
madeira
kisgyermekek nagy mesekönyve
étkező szék
19 század
kínai lakk kép
kagyló porcelán
gránit fűszeres